Publikuar: Maj 29 2023 06:39

Shitet 1 Hekter,ose bajm ndamje 50 Ari, Toke,Mal ne Makresh

Publikuar: Maj 29 06:39
Shikime: 17
Shitet 1 Hektar,Bajm ndamje nga 50 Ari, Toke Male ne Makresh,E shehs komplet 1 Hektar,ose nga 50 Ari ne Makresh shih fotot,Te interesuarit munde te me kontaktojn ne Tel.dhe email.Dokumetacioni ashte ne rregull nuk ashte ne hipotek.Cmimi me marrveshje.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
17
+38349575751

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione