Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2023 10:36

URGJENT SHITEN 20 ari ne Zebinc!

EUR

Publikuar: Maj 28 10:36
Shikime: 4
Toka gjendet ne Fshatin Zebinc [Komuna e Novoberdes] me siperfaqe 2000m2.
Posedon dokumentacion te rregullt si dhe rrymen, ujin dhe rrugen (ka dalje ne asfalt).
Eshte ideale per ndertimin e vilave.

Çmimi eshte 500 euro ari por i diskutueshem!

Per me shume informata na kontaktoni.
Agjensioni Ganiu - Gjilan
Nr. Kontaktues: +383/ 045-599-431 apo 044-766-877
Përshkrimi i linkut

Gani

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione