Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2023 10:35

Urgjent shiten 4 hektar parallov Komuna Novoberdes

Publikuar: Maj 28 10:35
Shikime: 24
Toka gjendet ne parallov komuna Artanes [Novoberdes ].
Toka asht bllok mal, eshte ideale per ndertimin e villlave, ka rrugen dhe afer rrymen.
Toka permban dokumentacion te rregullt.

Cmimi eshte i diskutueshem.
Per me shume informata na kontaktoni.
Agjensioni Ganiu - Gjilan
Nr. Kontaktues: +383/ 045-599-431 apo 044-766-877
Përshkrimi i linkut

Gani

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione