Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 05 2023 01:06

Urgjent shiten 80 ari ne Prekovc

EUR

Publikuar: Qer 05 01:06
Shikime: 5
Toka gjendet ne prekovc dhe eshte ideale per villa apo vikendica, posedon dokumentacion te rregullt.
Toka ka nje pamje shume te bukur dhe posedon rrugen, ujin edhe rrymen.
Cmimi eshte i diskutushem!

Per me shume informata na konaktoni.
Agjensioni Ganiu
tel: +383/ 044-599-431 apo 044-766-877
Përshkrimi i linkut

Gani

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione