Publikuar: Maj 26 2023 11:59

Shiten 2 Parcella nga 5 Ari / Gjithsej 10 Ari

Publikuar: Maj 26 11:59
Shikime: 21
Ne shitje jan 2 Parcella nga 5 Ari te bashkuar gjithsej 10 Ari.
Ne Dokumentacion jan te Regjistruara si 2 Parcela siç shihet edhe ne Foto te Dokumentit Kadastral.
I gjith Oborri esht i rrethuar ne Tel. Ka Infrastruktur te kompletuar per Ndertim te shtepis. Kanalizimi dhe Ujsjellsi gjendet ne Parcelen e poshtme gatshme.
Gjindet mrapa Mullirit te vieter ne Talinoc te Muhagjereve.
Te dy anet te cilat e rrethoin Oborrin jan te Asfaltuar.
Dalje dhe kyqje ne Oborr nga rruget tjera ka nga te gjitha anet.
Çmimi me Marrveshje per te dy Parcelat. Pas marrvieshjes mund te behet bartja menjeher.

Mund te na Kontaktoni ne keta Numra
+41765625401 (Whatsapp)
apo ne 044809856

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
21

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione