Publikuar: Maj 18 2023 05:19

Shitet Toka 10 hektar

Publikuar: Maj 18 05:19
Shikime: 15
Shitet Toka në fshatin Breznicë, 9.36 hekter( 9 hektar e 36 Ari!
Rruga, Rryma, Uji dhe infrastruktura përcjellse ka qasje direkt në tokë! Perkthimi behet menjher te pronari i ri!
Për më shum info kontaktoni në nr e tel:
0038345163800
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
15
0038345163800

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione