Publikuar: Korr 04 2023 08:03

Toke ne shitje

EUR

Publikuar: Korr 04 08:03
Shikime: 2
Trualli me sipërfaqe 1.16 Ha ndodhet në Mazgit, në Komunën e Obiliqit.
Është i pajisur me fletë poseduese, si dhe ka një hapësirë tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi shfrytëzimi sipas kërkesës së klientit.
Trualli ka infrastrukturë rrugore, energji elektrike, ujë dhe kanalizim.
Pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Çmimi është 3,000€/ari.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
048/359/365

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione