Publikuar: Pri 19 2023 07:30

Truall

Publikuar: Pri 19 07:30
Shikime: 3
Shes truallin ne prizren lagja arbana 1.2 hektar mundet edhe te ndaet sipas nevojes per ma shum na kontakto ne tel dhe viber +38349631224
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione