Publikuar: Pri 01 2023 11:29

Shitet Parcela ne Prevalle

EUR

Publikuar: Pri 01 11:29
Shikime: 28

Shitet parcela prej 3 Ari në Prevallë, parcela gjendet në zonën e ndërtimit dhe posedon projektin me leje ndërtimore.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
28
048705950

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione