Publikuar: Maj 26 2023 10:31

Shes 10ari tok ne Shtime

Publikuar: Maj 26 10:31
Shikime: 6
Trualli gjindet ne Shtime, ne rrugen Shtime-Ferizaj.
Trualli ka asfalt, ndriçim, uje, leje ndertimi, energji elektrike, vend ideal per ndertim te shtepise. Siperfaqja e truallit eshte 10 ari, trualli ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per informata me te hollesishme mund te kontaktoni: TEL: 044273876 dhe VIBER: +38344273876.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6
044273876

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione