alu felga 15 per bmw dhe golf 4 15 dhe shalltabell

Shitet nga: bashkim 13 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes felga 15 me goma te veres shum pak te perdorura siq po shihen ne foto dhe felga 15 per golf 4 si dhe shalltabell per tauran 2007 shalltablla kushton 230 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim