Kamera te sigurise-Alarma jemi mete liret ne rajon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Home Security Electronics 04 Qer 21:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Pjesë rezerve
JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KAMERA HikVision dhe Alaram PARADOX

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kemi te gjitha llojet e kamerave gjithashtu bejme
riparimin dhe mirmbajtjen e tyre.

jemi me te liret ne REGJION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim