Rimorkio me frena,Spirale, Amortizator

Shitet nga: Agim 13 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Rimorkio
Pershendetje,

Shes Rimorkio per veture me frena spirale dhe Amortizator plus freni Automatik.

Teknikisht ne rregull eshte doganuar pa Regjistrim.
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim