Kamer e fshehur me wifi

Shitet nga: mmm 03 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Të tjera
Përshkrim

-Ky produkt ju lejon të shihni saktësisht se çfarë po ndodh kur ju nuk jeni në shtëpi, zyrë, biznes, apo kudo që keni nevojë për siguri të fshehtë,
-Vetëm lidheni me routerin e wifis dhe ju mund te kyqeni nga aplikacioni në telefonin tuaj nga qfardo largsie.
-Rezulucioni videos-1080P/720P/640P/480P
-Suporton telefonat-Android,Iphone
-Suporton 4 kyqje ne te njejtën kohë
-Suporton kartë memorie 32GB(nuk është e perfshir ne qmim)
-Bateria-lithium 2800mAh
-Ngjyra m- e bardhë
-Temperatura e punës-10℃-60℃
FB contact:online tech kosova

Gjithashtu posedojm edhe artikuj tjerë si:
-Stilolaps me kamer
-Syze me kamer
-Kamer e vogel me wifi
-Kok kablle me kamer
-Usb audio record
-Gps
-Gps mini
-Paisje sigurie audio
-Usb me kamer
-Kopse kostumi me kamer
-Shkreps me kamer
-Varse rrobash me kamer
-Qels veture me kamer
-Mini kamer
-degjuese te fshehura
-guri per fshehje qelsi
-kamer e fshehur me wifi
-or per fshehjen e të dhënave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim