Paketa Kambjo Automatike Benz Audi VW

Shitet nga: AutoServis 27 Jan 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pakete kamjo automat dhe ISM per ML,GL,GLA,S class,E Class evo,B CLASS,A CLASS,CLA, AUDI A3,A4,A6,A7,A8(EDHE MEGATRONIK PER POLO GOLF 6,GOLF 5,AUDI A7)

.
.
.BEJME EDHE REVISIONIME TE PAKETAVE,MEGATRONIKUT TE KAMJOVE,OFROJME EDHE SHERBIM KODIFIKIMI TE PAKETAVE.

Kontakto +355692613555 Me telefon ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim