Super okazjon

Shitet nga: Eliii 17 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Okazjon shitet ford focus I vitit 99 1.8 nafte superr ekonomike pompe dhe injektor mekanik gjendje gjendje superrr fare shum e mbajur Nga Brenda dhe pjeset xhenerike ...letra deri ne mars 2019 cmimi diskutohet .... 0684242755 ... vlera eshte ne lek shqiptare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim