Autobartje

Shitet nga: AutoBartje 24 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2017
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
AutoBartje 24/7 ne qdo vend dhe qdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim