Dyer dhe dritare te drurit

Shitet nga: Leutrim 13 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Asia Motors
Modeli: Rocsta
8 dritare te drurit jan shum efikase per perdorim te metutjeshem , nje der e hymjes nje der e terases , si dhe 4 dritare te gjata te koridorit ,350 qmimi indiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim