Shite cetura Honday 950 €uro

Shitet nga: Besi 03 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 35 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Model tjetër
SHITET VETURA HONDAY NE TARGA TE HUAJA
Vetura eshte 1.3 dizell shume ekonomike, dhe eshte ne gjendjw shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim