Komore

Shitet nga: Gani Dje 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet tharsëja ( KOMORE )për pem,perime,lule,mish,barera te ndryshme etj...
Tharsëja ka gjithsej 15 tepsia me dim. 0.70x0.80 dhe êshtê e re e pa përdorne .
Tel.+38349123682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim