Printer Dore - Printim ne Paketim, Thas letre etj

Shitet nga: Arianit Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pershendetje,

Shes Printer dore per printim te tekstit, dates, ores QR Code apo cfardo qe nevoitet ne kese, letra paketimi, ne thas letre etj.

Printimin e qet me ngjyr te zez dhe ben 400,000 printime.

Ka touchscreen dhe programin qe e ka te instaluar mundeson brenda nje primtimi te vendosen:

Tekst
Date dhe Oren ( I merr automatikishit)
QR Code
Foto
Numerimin (Sa her eshte shtypur / printuar)

Cmimi: Me marrveshje!
Kontakt: 044776644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim