Tenda , karriga ,tavolina me qera viber 045874123

Shitet nga: Salih 15 Gush 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë

Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 6x6-5x10-6x12-12x11 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber 045874123 ose 044277059 ose ne tel 049811528.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim