Tenda korrika tavolina me qera viber +37745874123

Shitet nga: Bujar Sot 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jap me qera shatora,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x10 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber 045874123 ose 044277059 ose ne tel 049811528.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim