Frigorifer ne rrota

Shitet nga: Limi 03 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Frigoriferi eshte i dedikuar per akullore si dhe ftohjen e pijeve, funksionon me rryme, vetem se ka nevoje per me mbushe me amoniak, si dhe resaorim te vogel ( ngjyrosje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim