Ndihma shpirtërore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: madgidhbawa@gmail.com 21 Gush 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dardanë
Ndihma shpirtërore: Përshëndetje miq, emri im është choupette dhe unë jam një tregtar i eksportit dhe importit dhe kam dyqane të mëdha në Belgjikë, në fillim asgjë nuk funksionoi dhe një mik më tha për një marabout duke parë afrikan të mesëmAMANGBE me të cilin kam kontaktuar, sinqerisht jam befasuar nga fuqitë e tij sepse në një javë më së shumti gjithçka ka ndryshuar, burri im dhe unë e kemi marrë përsipër dhe gjithçka funksionon mirë. Ju keni ndonjë problem social dhe profesional ose në fushat e mëposhtme Dashuria ose Puna e Humbur, Problemi në pleift, Dashuria e Dashurisë, Kthimi i shpejtë i të qenit i dashur, pasuria, sëmundja, shansi i fatit, suksesi në të gjitha fushat, Mbajtësi i parave magjike Paraja shumëzues, valixhe Mystic Multiplier i argjendit me fuqi të lartë, magji, lojëra të fatit, hollim, kundër të gjithë fatit të keq dhe fatit të keq. Ndihmon për të gjetur dashuri të madhe, butësi dhe besnikëri absolute. Kthimi i menjëhershëm i dashurisë dhe dashurisë përfundimtare .Po të kesh më shumë informacion, nëse nëse jeni të interesuar për disa gjëra, ju lutemi kontaktoni marabout ose Doktorin e Magjistares Gmail: madgidhbawa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim