Goma Barum 205/50/R17

Shitet nga: Nazim 29 Gush 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat Barum te ardhura nga Gjermania ne gjendje te mir per sezon verore me profil 205/50/R17 Viti prodhimit 2014 komplet 80 euro
Viber +38344922151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim