Iveco Turbo daily 35-10

Shitet nga: Hasan 11 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes Ivecon turbo daily 35-10 ne gjendje perfekte. Punon shume shume mire. I qlamruar, pa denim.
2.5 diesel.
viti i prodhimit: 1991
Prokolica 4m×2m.

Viber: +383 44 989 747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim