Shes motor Tomos

Shitet nga: Motorr tomos Sot 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Runner
Shes motor tomos ne gjendje shum te mir i ardhur prej sjashti punon shum mir dhe per me shum nr +38344317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim