Shes pjes pe kto vetura

Shitet nga: Vetur 27 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR   150 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Asia Motors
Modeli: Model tjetër
Shes pjes per kto vetura dhe tjera .auto pjes lali per ma shumkontakto ne numrin 044 .317 .654 i njejti edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim