Shes Audi A7

Shitet nga: Granit Berisha 12 Qer 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shitet vetura Audi A7, ne gjendje shume te mire optike dhe teknike. Zinigjirin e motorit e ka te nderruar para 40 mij kilometrave dhe te gjitha serviset tjera te nevojshme i ka te kryera.
Fellget 20 zoll, origjinale te RS7.

Nderrim nuk bej!
Cmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim