Shitet Audi A7

Shitet nga: Granit Berisha 13 Qer 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shitet Audi A7, ne gjendje perfekte optike dhe teknike.
Ka te nderruar zingjirin e motorit para 30 000 kilometrave dhe te kryera te gjitha serviset e nevojshme.

S- Line brenda dhe jashte.

Fellget 20 coll , origjinale te RS7.

Nderrim nuk bejme!
Cmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim