Ford Fiesta 1.4 TDCi Rks 8 Muj Vp 2002

Shitet nga: Noki Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 94 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 550 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 1.4 Dizell TDCi 4L/100 Km Harxhime Minimale Rks 8 Muj ,Kartonin e Gjelbert TPL Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike dhe Optike E Rujtme Brenda Jasht , Fellne R15, interierin e rujtem , Gjama ne Pull Centrall , Ndrrim I Mundshem
044 391 642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim