LIR E MIRE ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Sot 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI FLETZAT E ROLETES JANE TE MBUSHURA ME IZOLATOR /PURPEN/KEMI KEMI KATER LLOJ NGJYRASH TE BARDHE ,HIRI,MAHAGON DHE NGJYR KAFE.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR KEMI VETEM NGJYR TE BARDH.
DIASPOR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE TE PERENDIMIT NE ZVICER DHE HOLAND NQOFSE DESHIRONI TE NJEJTIN KUALITET NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.NE RETH 80 PERQIND TE POROSIVE I KTYEJM PER DIASPOREN MOS HEZITONI NA FTONI.
TEL 044 148 991 DHE 045647070.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Njekosisht ju ofrojm dyer harmonik,veneciane,perde zebra ,rolo perde dhe perde trak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim