Dhoma Gjumi 📞viber +383 44 799 989

Shitet nga: Shyqeri Beqiri 15 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030📞 viber +383 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni Faqen ton ne FACEBOOK MOBILERIA FER DIZAJN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim