Zbritje dhoma gjumi porosit ne viber +38344152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: art design 13 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jan me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 150 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +383-44-152-077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Mobileria art-design. Vèrejtje secila Dhomë e ka qmimin ne Foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim