Garnitura me Porosi viber +383 44 799 989

Shitet nga: SHyqyri 15 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura Moderne me qmime speciale me kualitet te Garantuat transportin e bejm ne gjithèTeritorin e Kosoves porosit mund ti beni per mes tel 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe Viber+ 383 44 799 989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim