Shporet ne Shitje

Shitet nga: Valon 11 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Smederevo
Shitet shporeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim