Tenda,Tavolina dhe karrika ne sherbim 045/259-569

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP"Shega" 10 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Tenda ne sherbim te Al me dimenzione te ndryshme ,me ndriqim

Tavolina PVC
Karrika PVC

Per rezervime:045/259 569
049/869 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim