Auto trans

Shitet nga: Zeqé Lokaj 14 Gush 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dryshm
235 65 R 16 C. 225 65 R 17 C .245 45R 17
245 45 te .19 215 50 R17 .205 55 R16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim