Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5

Shitet nga: Muhamet 13 Gush 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira per Info.na kontaktoni ne kta nr. Viber ose waths app +4915786611212 ose 044617393. Çmimi per dyjat 150€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim