shitet rrafshsja per korpa te bagerav te mdhej pe

Shitet nga: isa 13 Gush 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: 11 17
1 meter e gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim