Rimorkio 2aks

Shitet nga: Pleqja 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Importuar tani nga Gjermania., viti 1989 , pesha bartse 7.5 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim