Shiten drirat per kamjona ndriqim te madhe

Shitet nga: musa 13 Gush 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
jan mer kamjona te mdhaj 24 volt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim