Shes Prokolic

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 0405
Shes tiflada viti 1990 Pesha komplet 8900 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim