Mercedes 18-31 kiper 4*4

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1023
shes mercded. 1831 4•4. me dogan viti 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim