Atego 13 23

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1223
Shese Atego 13 23 me kran me dogon te kryme viti 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim