Merrcdes 1317

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Shes Merrcdes 1317 me kran viti 1996 me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim