Mercedes-Benz 13-20 Kran Palfinger Pk8000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoCenter Qendrimi Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-20
Shitet Kamioni Mercedes-Benz Me Kran Palfinger Pk 8000 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mire pune tel/viber +38344180477 044180477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim