Atego 1323

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1323
Shes Atego 1323 me dogan viti 2006 me klim bllokada me pum kiperit orgjinal +383 44 415 045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim