shiten zingjirt per kamjona

Shitet nga: musa 13 Gush 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-28
te ri pa perdorun nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim